SİZİN ADANIZ... ŞEHRİN KALBİNDE

A World Class Mixed-Use Lifestyle Destination

RETAJ BAYWALK RESIDENCE'A HOŞ GELDİNİZ

SİZİN ADANIZ... ŞEHRİN KALBİNDE

Doha’nın kıyı şeridi Pearl’de bulunan Retaj Baywalk Residence… birinci sınıf, karma kullanımlı bir yaşam tarzı yeridir… ve şehrin merkezinden sadece birkaç dakika uzaklıkta denize sıfır mükemmel bir hayat sunar.

Viva Bahriya’da bulunan 21 katlı birinci sınıf Retaj Baywalk Residence’da bir oda, iki oda ve üç oda seçenekleriyle toplam 244 daire vardır. Konutun sahile, gezinti güvertesine ve marina, okyanus ile şehrin üçlü manzarasını sunan bulvara doğrudan erişimi vardır.

Çağdaş tasarımın önde gelen örneklerinden biri olan Retaj Baywalk Residence, rahat bir hayat arayan aileler için ideal bir alandır. Doha ve nefes kesici Basra Körfezi manzarasına karşı olan daireler, konfor ve kalite sunar.

RETAJ DÜNYASI

Retaj Baywalk Residence; Kıyı ve Şehir Otellerinden, Konutlara ve Yiyecek ile İçecek Mekânlarına kadar konaklama sektöründe önde gelen bir Katar markası olup durmadan yeni markalar geliştirmeye, ortaklıklar kurmaya ve yenilikler yapmaya devam eden Retaj Hospitality & Hotels’in bir alt markasıdır.

Müşterilerimize otantik Arap geleneklerini ve değerlerini kucaklayan… farklılığımız ve yaratıcılığımızla inanılmaz bir deneyim yaşatıyoruz.

Nearby Places

Explore & experience
the magical places nearby our hotel

Correspondingly during this time, there are a lot of parties, and happenings going on

If you visit us in low-season, which ranges between end of April to mid-June and end of October to mid-December, you will find a small sleepy village with about 5’000 locals, surrounded by a quiet beautiful nature, where the bells of the blacknose sheep on the meadows around the village are the only perceivable noise.

Bize Ulaşın

  Each of our properties are uniquely positioned but are connected through a trail of peerless service
  TEKLİFLER
  Çok yakında
  Çok yakında
  Çok yakında
  Loading...